Straat.net 2017: grote zwerfvuil opruiming in onze gemeente. Doe mee op 17, 18 en/of 19 maart!

Genoeg van al dat zwerfvuil langs de straten? Ook in 2017 trekken we weer massaal samen de straat op om onze gemeentelijke wegen en pleinen te bevrijden van al dat zwervend vuil. In 2017 focussen we specifiek op verschillende doelgroepen.

We willen zo nog meer scholen en verenigingen warm maken om de handen uit de mouwen te steken voor een propere buurt.

Wil jij samen met jouw klas, jeugdbeweging, wandelclub, sportclub, seniorenvereniging, … van jouw buurt een betere en aangenamere omgeving maken en er nog wat aan verdienen ook?

Neem dan deel aan de grote Straat.net zwerfvuil opruimactie op 17, 18 of 19 maart 2017. Inschrijven kan tot 28 februari bij de afdeling milieu via het mailadres ils.mertens@tessenderlo.be.

Na de inschrijving krijgen de deelnemers bepaalde straten toegewezen. Op de opruimdag zelf kan iedereen beschikken over het nodige opruimmateriaal: vuilzakken, handschoenen, …. Limburg.net betaalt voor elke opgeruimde kilometer 15 euro uit.

Je kan de actie volgen op www.limburg.net en de facebookpagina van Limburg.net.

BRONGemeente Tessenderlo